18:13

Colleen Houck - Klątwa tygrysa. Wyprawa.

Moje streszczenie:

Kelsey odzyskuje swojego tygrysa, ale nie w pełni. Niestety Ren stracił pamięć i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie "dlaczego?" i "jak to się stało?". Ponad to gdy książę jest w pobliżu jej i jej dotyka albo on jego czuje ból i ma wrażenie, że mózg podpowiada mu żeby uciekał. Na początku domyślają się, że w ten sposób mógł ochronić przed Lokeshem - u którego był przetrzymywany, głodzony a nawet bity -  osoby na których bardzo mu zależało a w szczególności Kelsey. Ale pozostaje jeszcze pytanie "jak to się stało?" - niestety odpowiedzi brak.
Pan Kadam po rozszyfrowaniu trzeciej części przepowiedni udają się w podróż do magicznej krainy smoków, lecz nie wiedzą jak tam trafić.
Przed rozpoczęciem wyprawy udają się do świątyni. Kelsey spotyka tam panią Jedwabnicę, która przekazuje jej kimono w wyszytymi na plecach smokami.
Podczas rejsu udają się do pewnego miejsca na święto gwiazd. Wtedy Ren ma dla Kelsey niespodziankę. Specjalnie dla niej ozdobił drzewko życzeniami.
Po nieudanych próbach bycia razem Ren decyduje zerwać z dziewczyną. Znajduje sobie inną, której nikt na statku nie znosi. Traktowała Kelsey jak pokojówkę i pomoc domową. Ren w końcu decyduje się wyrzucić dziewczynę ze statku.
Gdy wszyscy naradzają się w sprawie trzeciej części misji jaką jest złamanie klątwy zdarza się cud. Statek nagle zaczyna płynąć. Wszyscy się dziwią, że statek płynie ponieważ w tym czasie nikogo nie było na pokładzie z załogi.
Wtedy zaczyna się trzecia przygoda...

Okładka:

Informacje z okładki:

Choć Kelsey udaje się wyrwać Rena z rąk Lokesha, nie odzyskuje ukochanego.Biały tygrys stracił pamięć i dziewczyna jest mu zupełnie obca. Co więcej - każdy jej dotyk sprawia mu ból. Jedno zostaje niezmienne: zło nie zostało pokonane, pradawna klątwa trwa. Rozpoczyna się nowa, pełna niebezpieczeństw podróż do świata pięciu przebiegłych smoków.
Czy wszyscy wyjdą cało ze starcia z mrocznymi siłami?
Czy Kelsey znów rozkocha w sobie Rena, czy wybierze zapomnienie w ramionach Kishana?

Niech rozpocznie się wyprawa!

Trzecia część bestsellerowej sagi Klątwa tygrysa łączy zwrotne tempo przygodowej powieści, nieprzewidywalność gatunku fantsy i emocje godne romansu wszech czasów.


To na tyle jeśli chodzi o trzecią za razem przed ostatnią część przygód naszej czwórki bohaterów.
Trzymajcie się i PaPA...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 kraina książek , Blogger